2 JDW "Resplandor"

Forum 2 Jaworznickiej Drużyny Wędrowniczej "Resplandor"

Ogłoszenie

Patrz -> Imprezy -> Watra Wędrownicza ! :)

#1 2011-10-02 01:12:42

 MaRon

Pełnoprawny członek drużyny

Skąd: Podłęże
Zarejestrowany: 2009-11-22
Posty: 87
Punktów :   

Rajd Nocny

Tak jak zostało postanowione ( przynajmniej wstępnie) organizujemy w tym roku Rajd Nocny dla drużyn SH. Jeśli macie jakieś pomysły lub sugestie to pisać śmiało tu lub osobiście do mnie.


Myśl. Wierz. Marz. Miej odwagę!

Offline

 

#2 2011-10-02 13:44:40

Maxim

Pełnoprawny członek drużyny

6525186
Zarejestrowany: 2009-11-28
Posty: 143
Punktów :   

Re: Rajd Nocny

no, to jak już na ognichu wspomniałem, można w tym roku połączyć punkty na wesoło i jakieś straszne jak też wspomniałem jako temat przewodni może być Halloween, duchy itp. jako teren śmiało można zaproponować kamieniołomy, cmentarz, dolomity itp. myślę że nawet pochytanie szkoły w Szczakowej nie będzie problemem - dyrektor jest chyba nadal przychylny harcerzom co do większej ilości pomysłów na pewno się pojawią


"...Nikt żywy nie powinien mówić o śmierci,
bo Nikt kto Ją spotkał, nie wyszedł z tego żywy,
nie walcz więc do śmierci, a z serca..."

Offline

 

#3 2011-10-03 20:46:14

 Justyna

Pełnoprawny członek drużyny

38505780
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 40
Punktów :   

Re: Rajd Nocny

W sumie Zbyszek ma racje  co do okolic i własnie połączenie rajdu strasznoharcerskiego i hallowen będzie mega tak żeby było  troche zadań jakby z tematyki rajdu a troche hallowen żeby to tak fajnie połączyć  a szczególnie jakieś własnie straszące duchy ( przebrane osoby) czy jakieś  zadania podpięte pod hallowen  na bazie  zebrania tych obyczajów ( jak obchodzą hallowen / różnych śmiesznych zadań itp.) z różnych krajów a nie tylko z Polski  i faktycznie takie pół straszne pół śmieszne to będzie coś

jak coś to jeszcze dopisze ale jestem mega za


"Nadzieja pozwala iść na przód, odwaga stać, wytrwałość- wracać".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thesims3.pun.pl www.sab.pun.pl www.alkoholizmpomoc.pun.pl www.teampoland.pun.pl www.akademia-zpn.pun.pl